Welcome to InmoPANCHO We help you find your ideal home near the sea

Properties

Found 1 Properties

Villa - New Build

Formentera - Costa Blanca

3 Bedrooms · 3 Bathrooms

Villa de la Vega. Në Formentera del Segura në zemër të Costa Blanca disa kilometra larg Guardamar del Segura dhe Rojales. Vetëm disa minuta larg vilës ekskluzive, janë Klubi prestigjioz Golf La Marquesa, Villamartin dhe La Finca. Këtu mund të shijoni shumë ngushtë një ambient idilik me shtëpi projektuesi spektakolar. Një mjedis i gjelbër që ju ofron një jetë të qetë shoqërore rreth tij, i rrethuar nga të gjitha shërbimet e nevojshme për...

349.500€